FIRMA KB ELEKTRO S.C. powstała w 2018 roku w wyniku wieloletniej współpracy między dwoma firmami z branży elektrycznej oraz nisko prądowej.

Dzięki połączeniu sił obu wspólników z ponad 15-letnim doświadczeniem doszło do powstania spółki z szerokim zakresem usług elektroinstalacyjnych. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych oraz wszystkich powiązanych instalacji nisko-prądowych wraz z montażem i uruchomieniem oraz konfiguracją urządzeń co sprawia, że odróżniamy się wśród firm z branży elektrycznej, gdyż nie tylko wykonujemy przygotowanie okablowania, ale i także dostarczamy i uruchamiamy urządzenia oraz systemy dla twojego domu lub firmy.

Nasze doświadczenie oraz rozumienie działania systemów nisko prądowych sprawia, że na etapie wykonywania instalacji jesteśmy w stanie przygotować profesjonalnie okablowanie co pozwala na bezproblemowe uruchomienie systemów monitoringu, sieci komputerowych, serwerowni, systemu alarmowego itp.

Kompleksowość usług odróżnia nas od konkurencyjnych firm, które nie są w stanie obsłużyć inwestycji „od A do Z”, przy czym dochodzi też do błędów w instalacjach wynikających z niewiedzy działania oraz budowy systemów nisko prądowych.
Głównym celem działalności spółki jest dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych i bezpiecznych instalacji elektrycznych oraz systemów zabezpieczeń i elektroniki domowej i przemysłowej.

Do wykonywania powierzonych zleceń używamy tylko i wyłącznie profesjonalnych narzędzi, mierników oraz materiałów instalacyjnych. Nasze usługi objęte są gwarancją oraz zapewniamy bieżący serwis, oraz prowadzimy serwis po gwarancyjny instalacji, oraz zainstalowanych urządzeń u klienta.

Dostarczamy niezbędne dokumenty do wykonywanych lub badanych instalacji potrzebne do obioru budynku, przeglądu okresowego lub dla dostawcy energii.

Dzięki posiadanemu wykształceniu, doświadczeniu, wiedzy technicznej oraz zdobytym uprawnieniom wykonujemy swoje prace w sposób rzetelny i fachowy z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Wszyscy pracownicy posiadają ważne badania lekarskie, bhp. Mamy uprawnienia elektryczne oraz uprawnienia UDT pozwalające na montaż instalacji fotowoltaicznych, oraz obsługi podestów ruchomych.

W pracach prowadzonych przez naszą firmę oprócz wykwalifikowanych pracowników czynny udział biorą właściciele firmy, przez co na bieżąco kontrolowany jest stan, oraz jakość realizacji powierzonych inwestycji przez klienta.

Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firm.

Zapytaj o ofertę