Instalacje nisko prądowe

Pozwól sobie na wygodę i bezpieczeństwo Twojego domu

Oferujemy szeroki Wachlarz usług z karesu instalacji niskoprądowych dla domu i przemysłu.

Jako firma z dużym doświadczeniem w branży elektronicznej zajmujemy się montażem urządzeń oraz systemów alarmowych, domofonowych i wideodomofonowych, monitoringu, automatyki bramowej, sieci lan i wi fi , sieci optycznych , systemów kontroli dostępu ,profesjonalnego nagłośnienia i wiele innych.

Współpracujemy z większością wiodących producentów ww. sprzętu zapewniamy serwis oraz w czasie trwania gwarancji jak i po gwarancji.

Alarmy

Wykonujemy okablowanie oraz montaż systemów alarmowych polskiego producenta SATEL.
Systemy alarmowe są konfigurowane przez nas według potrzeb klienta, do każdego obiektu podchodzimy indywidualnie tak ,aby system alarmowy w twoim biurze czy domu nie sprawiał problemów był wygodny w użytkowaniu i spełniał Twoje oczekiwania oraz zapewniał należyte bezpieczeństwo.

Domofony

Specjalizujemy się w montażu wszelkie rodzaju systemów przywoławczych cyfrowych, analogowych wraz z kartami i brelokami RFID.

Wideo domofony

W ofercie naszej firmy znajdują się także instalacje wideodomfonów analogowych oraz cyfrowych ze zdalnym dostępem przez internet wraz z kartami i brelokami RFID z możliwością sterowaniem bramą, furtką oświetleniem zewnętrznym itp.

Automatyka bramowa

Oferujemy przygotowanie instalacji dla automatyki bramowej oraz montaż siłowników i napędów do bram przesuwnych oraz skrzydłowych. Oferujemy montaż automatów producentów NICE, FAAC,SOMFY

Sieci Lan i Wi-Fi

Zajmujemy się tworzeniem sieci Lan i Wi Fi, konfiguracją sprzętu sieciowego, wykonywaniem  szaf serwerowych typu RACK, zasilaniem awaryjnym dla urządzeń IT.

Sieci światłowodowe

Oferujemy spawanie światłowodów oraz wykonywanie instalacji światłowodowych napowietrznych i w kanalizacjach teletechnicznych. 

Kontrola dostępu

Oferujemy montaż zamków szyfrowych z kartami i brelokami RFID oraz kodem dostępu.

Systemy nagłośnieniowe

Oferujemy systemy nagłośnieniowe dla biur i sali konferencyjnych z możliwością utworzenia kilku niezależnych stref muzycznych oraz możliwością miksowania źródeł dźwięku.

Zapytaj o ofertę