Instalacje elektryczne indywidualne

Włączymy Ci prąd w domu

Wykonujemy instalacje w domach mieszkalnych zbiorczych oraz jednorodzinnych.

Nasze instalacje wykonywane są na najlepszych jakościowo materiałach znanych producentów kabli, akcesorii montażowych oraz aparatury elektrycznej.
Wszystkie instalacje wykonywane są przez uprawnionych i doświadczonych instalatorów z zachowaniem norm, przepisów oraz poprawności technicznej zgodnie z zasadami bezpiecznej pracy.
Wykonujemy instalacje według dostarczonych projektów do projektu domu lub wykonujemy indywidualne projekty na życzenie klienta możliwa pełna elastyczność konfiguracji instalacji.

Jako firma zajmująca się wszelkimi instalacjami związanymi z nowoczesnym domem jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć inwestycję od A do Z czyli:

Okablowanie instalacji elektrycznej i nisko prądowej

Wykonanie instalacji odgromowej

Wykonanie przyłącza

Biały montaż gniazda, lampy

Uruchomienie instalacji

Pomiary instalacji oraz wykonanie protokołu

Kompleksowa obsługa budowy jest bardzo ceniona przez naszych dotychczasowych klientów nie muszą szukać różnych firmy z wielu branż gdyż zajmiemy się wszystkim co wiązane w kablami w twoim domu!
Znajomość przez nas wszystkich tych systemów sprawia ,że instalację wykonywane są w sposób prawidłowy i nie ma problemu z dalszym montażem oraz użytkowaniem urządzeń elektronicznych.
Na nasze instalacje udzielamy gwarancji i dokonujemy serwisów po gwarancyjnych , dokonujemy pomiarów zalegalizowanymi miernikami, wykonujemy niezbędną dokumentację.

Zapytaj o ofertę